Резултати такмичења


Представљамо досадашње успехе наших ученика на општинском нивоу и резултате са одржаних такмичења на окружном нивоу. Ребубличко такмичење је у току, за сада имамо само један резултат.  За сада толико…

Такмичење

 

 

Р.б. Предмет Име и презиме наставника Име и презиме ученика Одељење Освојено место
1. Географија Ђурђица Опачић Филип Урошевић 7-4 2.место
2. Географија Ђурђица Опачић Влада Радановић 7-3 3.место
3. Географија Ђурђица Опачић Милош Мартиновић 7-4 3.место
4. Физика Јасмина Чубрило Виктор Рујовић 6-3 1.место
5. Физика Јасмина Чубрило Марко Стојановић 7-2 3.место
6. Немачки језик Мирјана Бојић Тамара Џогаз 8-3 2.место
7. Немачки језик Јасмина Арсовски Стеван Ивков 7-1 3.место
8. Информатика и рачунарство

програмирање

Оливера Капетанов Бјелић Максим 5-2 3.место
9. Математика Нада Анђелковић Божовић Урош 5-2 2.место
10. Математика Нада Анђелковић Бјелић Максим 5-2 4.место
11. Математика Гордана Радановић Миле Драгичевић 3-3 3.место
12. Математика Гордана Радановић Лука Пећо 3-4 1.место
13. Математика Гордана Радановић Анђелија Томашевић 3-4 2.место
14. Математика Анђелија Радовановић Нина Муждало 4-1 1.место
15. Математика Анђелија Радовановић Катарина Бјелић 4-2 2.место
16. Математика Анђелија Радовановић Селена Ожеговић 4-3 3.место
17. Српски књижевна олимпијада Јелена Павловић Владислава Тришић 7-4 2.место
18. Српски књижевна олимпијада Јелена Павловић Јелена Живковић 7-1 2.место
19. Српски књижевна олимпијада Јелена Павловић Душан Живојинов 7-1 2.место
20. Српски књижевна олимпијада Драгана Глеђа Уна Аничић 8-1 2.место
21. Српски књижевна олимпијада Драгана Глеђа Нина Бу 8-1 3.место
22. Српски књижевна олимпијада Драгана Глеђа Ерна Имеровић 8-4 1.место
23. Српски књижевна олимпијада Драгана Глеђа Мила Стојшић 8-4 3.место
24. Српски књижевна олимпијада Драгана Глеђа Мила Драгишић 8-1 3.место
25. Српски књижевна олимпијада Драгана Глеђа Милица Ранисављевић 8-4 2.место
26. Хемија Весна Прекрповић Марко Стојановић 7-2 2.место
27. Хемија Весна Прекрповић Душан Родић 7-1 Пласман на окружно
28. Хемија Весна Прекрповић Слободан Бојић 7-3 Пласман на окружно
29. Историја Војин Радоичић Филип Урошевић 7-4 2.место
30. Српски језик Корица Данијела Нађа Русов 5-3 1.место
31. Српски језик Босин Весна Вукашин Адамовић 6-1 2.место
32. Српски језик Јелена Павловић Филип Урошевић

Катарина Гајић

Тамара Митровић

7-4

7-1

7-4

1.место

1.место

2.место

 

Окружно такмичење 2015/2016

Р.б. Предмет Име и презиме наставника Име и презиме ученика Одељење Освојено место
1. Немачки језик Мирјана Бојић Тамара Џогаз 8-3 2.место
2. Информатика и рачунарство

програмирање

Оливера Капетанов Бјелић Максим 5-2 3.место

 

3. Физичко васпитање Срђан Вујић Марија Станић 6-1 2. место

Пласман на републичко

4. Физичко васпитање Срђан Вујић Вукашин Адамовић 6-1 2.место

Пласман на републичко

5. Мали атлетичари петобој !!! Љубица Борић

Јелена Станковић

Екипа 4. Разреда 4 2.и 3. Место
6. Географија Опачић Ђурђица Урошевић Филип 7-4 3.место
7. Српски језик Корица Данијела Нађа Русов 5-3 2.место
8. Српски језик Глеђа Драгана Марина Момиров 6-2 2.место
9. Српски језик

Књижевна олимпијада

Глеђа Драгана Ранисављев Милица

Нина Бу

Уна Аничић

Ерна Имеровић

8-4

8-1

8-1

8-4

1.место пласман на републичко

2.место

3.место

3.место

10.

 

Српски језик

граматика

Глеђа Драгана Момиров Марина 6-2 2.место
11. Српски језик

граматика

Павловић Јелена Филип Урошевић 7-4 2.место
12. Српски језик

Књижевна олимпијада

Павловић Јелена Владислава Тришић

Јелена Живковић

7-4

7-1

2.место

2.место

13. Биологија Вера Јовановић Марко Дудан 5-4 2.место
14. Биологија Вера Јовановић Данило Дашић 5-4 3.место
15. Биологија Вера Јовановић Невена Новчић 5-2 2.место
16. Биологија Вера Јовановић Вук Мандић 7-3 2.место
17. Биологија Вера Јовановић Душан Живојинов 7-1 3.место
18. Биологија Вера Јовановић Ленка Стевић 7-1 3.место
19. Биологија Вера Јовановић Јелена Живковић 7-1 3.место
20. Математика Нада Анђелковић Божовић Урош 5-2 3.место

Републичко такмичење 2015/2016

Р.б. Предмет Име и презиме наставника Име и презиме ученика Одељење Освојено место
1. Информатика и рачунарство

програмирање

Оливера Капетанов Бјелић Максим 5-2 3.место

 

 

 

 

Leave a comment

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *