Школска такмичења


Наши ђаци и наставници су вредни и ове школске године и марљиво су се спремали за такмичења. Сви нивои такмичења још нису завршени а до сада стање је следеће:

 ТАКМИЧЕЊА 2016/2017.

ПРЕДМЕТ НАСТАВНИК УЧЕНИК РАЗРЕД ОСВОЈЕНО МЕСТО
општинско окружно републичко
Историја Љиљана Куљанчић Филип Урошевић 8-4 1.    
Историја Љиљана Куљанчић Душан Живојинов 8-1 2.    
Историја Љиљана Куљанчић Милош Боровица 8-1 3.    
Т и О Дамир Младеновић Ненед Маринков 8-3 2.    
Биологија Милијана Муратовић Марина Момиров 7-2 3.    
Биологија Милијана Муратовић Ања Ђукановић 7-2 3.    
Биологија Милијана Муратовић Дуња Станкић 7-1 3.    
Биологија Милијана Муратовић Маја Мићић 7-1 3.    
Биологија Вера Јовановић Катарина Капуран 5-4 3.    
Биологија Вера Јовановић Мила Андрић 5-4 3.    
Биологија Вера Јовановић Огњен Јањетовић 5-1 3.    
Биологија Вера Јовановић Миња Попађурђев 5-3 1.    
Биологија Вера Јовановић Невена Новчић 6-2 1.    
Биологија Вера Јовановић Марко Дудан 6-4 1.    
Биологија Вера Јовановић Теодора Ристић 6-2 2.    
Географија Ђурђица Опачић Милош Мартиновић 8-4 3.    
Географија Ђурђица Опачић Филип Урошевић 8-4 2. 2.  
Географија Ђурђица Опачић Дуња Шешум 8-4 3.    
Информатика Оливера Капетанов Катарина Бјелић 5-2 1.    
Информатика Оливера Капетанов Максим Бјелић 6-2 3.    
Математика Нада Анђелковић Максим Бјелић 6-2 2.    
Математика Нада Анђелковић Урош Божовић 6-2 1.    
Математика Биљана Могић Макарић Михаило Брзак 7-3 3.
Математика Жељко Цехмајстер Лана Кузминац 5-3 3.
Математика Данислава Танасин Матија Ћупурдија 5-2 3.
Математика Данислава Танасин Катарина Бјелић 5-2 3. 3.  
Српски језик к Драгана Глеђа Марина Момиров 7-2 3. 2.  

 

 

 

ТАКМИЧЕЊА 2016/2017.

ПРЕДМЕТ НАСТАВНИК УЧЕНИК РАЗРЕД ОСВОЈЕНО МЕСТО
општинско окружно републичко
Српски језик к Драгана Глеђа Ања Ђукановић 7-2 1. 3.  
Српски језик к Драгана Глеђа Лана Борковац 7-2 2. 2.  
Српски језик г Драгана Глеђа Марина Момиров 7-2 2. 1.  
Српски језик г Јелена Павловић Филип Урошевић 8-4 директно 1.  
Српски језик г Јелена Павловић Тамара Митровић 8-4 3. 2.  
Српски језик г Јелена Павловић Марко Дудан 6-4 3.    
Српски језик г Драгана Глеђа Миа Петреш 5-1 2. 1.  
Српски језик г Драгана Глеђа Ана Савановић 5-1 2. 2.  
Географија Јелена Радуловић Виктор Рујевић 7-3 1. 1.  
Географија Јелена Радуловић Анастазија Вучковић 7-2 2. 1.  
Географија Јелена Радуловић Милош Дикосавић 7-1 3.    
Математика Сања Кисин, Весна Крстић Андреа Стојковић 3-4 2.    
Математика Гордана Радановић Анђелија Томашевић 4-4 1.    
Математика Гордана Радановић Лука Пећо 4-4   2.  
Математика Славица Беквалац Михајло Сладојевић 4-1 3.  
Математика Славица Беквалац Никола Габоров 4-1   2.  
Хемија Весна Прекрповић Ања Ђукановић 7-2 3.    
Физика Јасмина Срећков Немања Тобџић 6-3 3.    
Српски језик г Данијела Корица Селена Ожеговић 5-3 3. 2.  
Српски језик г Данијела Корица Нађа Русов 6-3 3. 3.  
Биологија еко Вера Јовановић Ана Бркић 6-4 3.    
Биологија еко Вера Јовановић Сара Шакота 6-4 2.    
Биологија еко Вера Јовановић Ленка Стевић 8-1 3.    
Српски језик ч Гордана Радановић Анђелија Томашевић 4-4 2.    
Српски језик ч Гордана Радановић Леа Петровић 4-4 3.    
Српски језик ч Оливера Чиплић Катарина Кнежевић 4-2 1.    
Српски језик ч Оливера Чиплић Маша Коњовић 4-2 3. пласман  

 

 

 

ТАКМИЧЕЊА 2016/2017.

ПРЕДМЕТ НАСТАВНИК УЧЕНИК РАЗРЕД ОСВОЈЕНО МЕСТО
општинско окружно републичко
Српски језик ч Данијела Корица Јована Касум 6-1 3.    
Српски језик ч Данијела Корица Ђорђе Шанта 6-3 3.    
Српски језик ч Данијела Корица Тамара Грујић 6-3 3.    
Српски језик ч Данијела Корица Ања Крајнов 6-3 3.    
Енглески језик Гордана Весков Филип Урошевић 8-4 1.  
Енглески језик Гордана Весков Тамара Митровић 8-4 1.  
Енглески језик Гордана Весков Душан Родић 8-1 2.  
Енглески језик Гордана Весков  Jелена Живковић 8-1 2.  
Енглески језик Гордана Весков Ленка Стевић 8-1 2.  
Енглески језик Гордана Весков Тамара Шандол 8-2 2.  
Српски језик ч Данијела Корица Селена Ожеговић 5-3 3.    
Српски језик ч Данијела Корица Нина Никодијевић 6-3 1.    
Српски језик ч Данијела Корица Теса Арбутина 6-1 3.    
Српски језик k Весна Босин Јован Вимић 7-1 директно 3.  
Физичко џудо Срђан Вујић Вукашин Адамовић 7-1   3.  
Физичко плив Срђан Вујић Марија Станић 7-1   2.  
Физичко плив Срђан Вујић, Весна Крстић Тамара Станић 3-1   2.  
Физичко плив Срђан Вујић, Милица Вуч. Михајло Сладојевић 4-1   1.  
Физичко џудо Срђан Вујић Анастазија Миленовић 5-4     1.
             
             
             

Српски језик г= Српски језик граматика

Српски језик к= Српски језик “Књижевна олимпијада”

Српски језик ч= Српски језик ” Читалићи”

Биологија еко= Биологија национална еколошка олимпијада

 

 

Leave a comment

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *